Отзыв. Рабіла укладку галівудскія локаны ў майстра Аліны (парыкмахерская Прострижки). Калі села ў крэсла, у мяне з'явіліся сумненні, што з маімі валасамі можа атрымацца нешта добрае. Але укладка атрымалася проста суперскай! Увесь дзень быў добры настрой, упэўненасць у сабе! Прычоска трымалася ўвесь дзень. Сам працэс укладкі праходзіў вельмі камфортна, Аліна нават парэкамендавала як правільна даглядаць за валасамі. Цана дэмакратычная.
ЕщеОтзыв. Добрый день. В моей любимой студии кошка, где я делаю ногтики теперь есть и косметолог-Наталья. Посетила я косметолога впервые и мне очень понравилось. Мастер с хорошим опытом работы, знает, что делает. Очень приятная в общении, время пролетает быстро. Это радует. Приятный интерьер. Кто не был, советую посетить от всей души.
Еще












